AR-GE

Sürekli gelişen ve yenilenen teknolojik olayları takip ederek elektronik harp sistemlerinde en iyisi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu bağlamda Ar-ge ve Ür-ge çalışmalarımıza yatırımlarımız devam etmektedir. Ar-ge ve Ür-ge birimimiz savunma sanayii ihtiyaçlarına göre en kompakt en verimli cihazları geliştirip üretmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.

Güvenlik güçleri ve emniyet birimlerinin ihtiyaç duyduğu iha/drone algılama ve rf köreltme sistemleri birimimizde tasarlanıp hayata geçirilmektedir.

Elektronik harp teknolojileri ve savunma sistemleri alanında; ülkemizin kolluk kuvvetleri başta olmak üzere, yurtiçi ve yurtdışına katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmak.

En önemli vizyonumuz, savunma sanayiimizde ülkemizin dışa bağımlılığını en aza indirgeyerek tamamen Türkiye menşeili ürünler tasarlayıp sunarak marka değerimizi yükseltmek ve ülkemizin gurur duyulan savunma sanayii şirketlerinden birisi olmak.

Vizyonumuz, içinde bulunduğumuz teknolojik çağın tüm gereklerini göz önünde bulundurarak; dünya standartlarında ülkemizin gereksinimlerini karşılayarak devamında ise küresel pazarda yer alarak ülkemize katkı sağlamak olacaktır.
Hedefimiz; bilgi, birikim, özveri ve hırsla “Elektronik Harp Silahları” üretiminde dünyanın en iyisi olmak…!

Ulusal Savunma olarak başta insan ve çevre sağlığı olmak üzere birçok parametreye dikkate almaktayız. Tasarımını yapıp kullanıma sunduğumuz tüm ürün ve cihazlarımız ulusal ve uluslararası standartları taşımaktadır.

%100 Yerli Sermeye ile kurulan Ulusal Savunma Antalya Merkezli faaliyetlerine devam etmekte olup, istihdam sayısını sürekli arttırmayı hedefleyerek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkeleri doğrultusunda Ulusal Harp Teknolojileri Savunma Sistemleri A.Ş olarak elektronik harp sistemleri üretimi ve geliştirilmesinde “en”lerin ve “ilk”lerin sahibi olmaya devam ederken; çağdaş ve stratejik insan kaynakları yaklaşımı ile çalışma arkadaşlarımızın yeteneklerini geliştirmeyi ve yaratıcı bir savunma sanayi şirketi olmayı hedeflemektedir.

Mutlu çalışan profili ana prensiplerimizden biridir. Biliyoruz ki, insana verilen değer en önemli sermayedir.

Takımımızın bir parçası olmak ister misiniz ?
Bizimle iletişime geçiniz.

Bize katılmak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.